Studio Foto Trocha jest kontynuacją 70-letniej tradycji zapoczątkowanej przez Jadwigę i Pawła Trocha.Dzisiaj, Weronika z bratem Pawłem i jego żoną Meagan łączą siły w tworzeniu nowoczesnego oblicza fotografii o klasycznych korzeniach. Każdy z nich wnosi swój odmienny punkt widzenia, koncentrując się na ulubionej dziedzinie fotografii.

„Staram się do każdego podejść bardzo indywidualnie, lubię kontakt z klientem i to „zaprzyjaźnianie się” na czas sesji. Największym wyzwaniem, dającym też najwięcej satysfakcji jest dla mnie fotografowanie dzieci.”


Weronika Trocha-Krutak.

„Żeby w pełni odzwierciedlić portret człowieka, fotografowany powinien być jak najbardziej zrelaksowany. Wtedy jestem w stanie zaobserwować mimikę i gesty charakterystyczne dla danej osoby i uwiecznić je na zdjęciu. Dlatego też, lubię spędzić jakiś czas z klientem przed sesją, najlepiej fotografując go w jego naturalnym środowisku.”


Paweł Trocha.

“…Dla mnie fotografowanie to uchwycenie upływającej chwili w naturalnych warunkach. Ta próba uwiecznienia jej to dla mnie wyzwanie, które mnie motywuje.”


Meg Harvey-Trocha.